Додати в обране

Загрузка...

Привітання Олександру, вірши з ім'ям Олександр

Значення: «Захисник людей»

Походження: Ім'я походить від грецьких слів, «алекс» - захисник і «андрос» - чоловік.

Характер: У дитячому віці Олександри нерідко хворіють, але якщо підлітками починають загартовуватися й займатися фізичними вправами, тоді з них виростають міцні й стійкі чоловіки.

Олександри наполегливо домагаються своєї мети. Вони можуть стати на чолі колективу й уміло керувати ним, опираючись при цьому на найбільш здатних людей, довіряючи їм самі складні справи. Мають репутацію справедливих людей.

Одне з уразливих місць Сашка - слабість до вина. У стані сп'яніння втрачають над собою контроль, починають хвалитися і прагнути випередити партнерів по застіллю. Але деякі серйозні події в житті рідних і близьких можуть назавжди відвернути Сашка від захоплення спиртним.

Схильний мріяти про любов, а не любити. У відносинах з жінками Олександр перш за все прагне бути чарівним. Рідко зустрінеш такого привітного і чарівного чоловіка, як Олександр. Подати руку, допомогти надіти пальто, купити букет квітів - це у нього увійшло в звичку. Головне ж зброю Олександра - комплімент. Ні, Олександр не грає, він і справді вірить в щирість своїх компліментів, так само як і в щирість своїх зізнань у коханні. Біда в тому, що, присягнувшись любити вічно, Олександр через деякий час з таким же запалом і вірою в яке охопило його почуття буде клястись іншої жінки.

Народжені влітку Олександри особливо сильно люблять дітей, як своїх, так і чужих. Народжені в інший час року у відносинах з дітьми більш стримані.

Складними натурами є Олександри по батькові Миколайович, Владиславович, Дмитрович, Олегович, Борисович, Семенович.

Іменини (день ангела): 17 січня, 7 лютого, 11 лютого, 8 березня, 26 березня, 28 березня, 28 березня, 29 березня, 9 квітня, 23 квітня, 30 квітня, 3 травня, 4 травня, 26 травня, 27 травня, 29 травня, 2 червня, 5 червня, 8 червня, 11 червня, 22 червня, 23 червня, 16 липня, 22 липня, 23 липня, 7 серпня, 14 серпня, 24 серпня, 25 серпня, 3 вересня , 12 вересня , 5 жовтня, 11 жовтня, 4 листопада, 12 листопада, 22 листопада, 6 грудня, 7 грудня, 25 грудня

привітання з іменинами Олександру, вірші з ім'ям Олександр

- 1 -

Хто зветься Олександр,
Той угодний небесам.
Він, на думку древніх греків,
Захищає чоловіків.

Раз дано таке ім'я,
Щасливим буде твоэ життя.
Треба нас лиш захищати,
Наставляти й просвіщати.

Ти, звичайно, скажеш нам:
Мовляв, і самі не діти
І не перший рік на світі,
Розберетеся - що і як.

Та й ми не будемо, втім,
Голову тобі морочити.
Просто любимо тебе дуже
Всяких благ бажаєм друже!

- 2 -

Олександр, ти чудовий хлопець,
Відвертий, чесний, мудрий,
Добрий і товариський,
Сміливий і рішучий.
Ти підеш у вогонь, не дивлячись,
Справедливої цілі заради.
Але сором'язливий небагато,
Тому так дивишся суворо.
Здоров'я, радості тобі!
Хороших змін у долі!

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости