Додати в обране

Загрузка...

Привітання Валентині, вірши з ім'ям Валентина

Значення імені Валентина: У перекладі з латинської - «здорова».

Походження: Жіноча форма імені Валентин.

Характер: З раннього дитинства в Валентині помітна доброта. Вона здатна поділитися із близькими всім, що у неї є. Погоджуючись допомогти, вона може створити собі додаткові труднощі, але сприйме це як саме собою зрозуміле. За своє безкорисливість вона не чекає подяки, і робить це не з розрахунку, а тому, що не може залишатися байдужою до чужого лиха.

Валентина запальна, може посваритися з близькою подругою, але через кілька хвилин уже готова миритися. Її вдача чимось схожий на мінливе весняне сонце. Близькі люди, які добре знають її м'який і відхідливий характер, без образи прощають ці скороминущі сплески емоцій.

Заміж виходить по любові, але її почуття народжується скоріше як відповідь на почуття іншої людини, що зазнає до неї сильну любов. Вона не може приректи людину на страждання й погоджується зв'язати з ним свою долю. Валентина повністю занурюється в сімейне життя. Весь свій час вона присвячує чоловікові й дітям. Любить приймати гостей, і сама легка на підйом. Прийшовши в гості в чужий дім, обов'язково постарається надати допомогу господарці будинку. Любить азартні ігри, при цьому втрачає над собою контроль і може крупно програти. До спиртним напоям відноситься байдуже, але келих шампанського вип'є із задоволенням.

Володіє здібностями в різних сферах професійної діяльності. Але найбільше її приваблює медицина, педагогіка, дошкільне виховання дітей.

Володіє завидною здоров'ям і витривалістю, веде розмірений спосіб життя. Слабкі місця організму - кишечник, легені, і шкіра. Після пологів може виникнути мастит, тромбофлебіт, існує можливість захворювання на мастопатію. Розташована до повноти, а огрядність сприяє розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Фоносемантика: Слово Валентина справляє враження чогось хорошого, величного.

Талісман: Незабудка

Колір: Морський хвилі

Камінь: Перли

Знак зодіаку: Ім'я дає позитивні характеристики людям, народженим під знаком Діви, Водолія і Риб

Іменини (день ангела): 23 лютого, 29 липня

привітання з іменинами Валентині, вірші з ім'ям Валентина

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости