Додати в обране

Загрузка...

Привітання Вадиму, вірши з ім'ям Вадим

Значення імені Вадим: «Здоровий»

Походження: Про походження цього імені не існує якогось сформованого думки. За однією з версій воно походить від давньоруського слова «вадити», що означає «сперечатися», «сіяти смуту», «звинувачувати». За іншою версією ім'я «Вадим» - це варіація давньоруського «Володимир».

У дитинстві Вадим дуже непосидючий. Він постійно перебуває в русі, любить побігати й пограти, даючи при цьому вихід своїм емоціям. Дорослим постійно доводиться просити його поводитися тихіше. В основі такого неспокійного поводження Вадима лежить величезна внутрішня енергія, що вимагає виходу. На зауваження батьків Вадим намагається відреагувати правильним чином, тому що відносини з матір'ю і батьком значать для Вадима дуже багато. Він любить батьків і не хоче їх засмучувати. У школі Вадим учиться добре, хоча можуть бути й скарги на його непосидючість.

Вадим може стати гарним керівником. Він непогано розуміє людей, проявляє про них турботу, виконує дані обіцянки. Дуже працьовитий і цілеспрямований. Взявшись за якусь справу, завжди доводить її до кінця. Вадим розважливий і має чималу хитрість. Не робить непродуманих учинків і не говорить нічого зайвого. Вадим здатний установити контакт із потрібними людьми й домогтися від них необхідного співробітництва. Відносини з діловими партнерами для Вадима іноді перетворюються на змагання, у якому він намагається обов'язково перемогти.

Вадим - легко захоплива натура. Він легко може призвичаїтися до карт, іншим азартним іграм. У нього є схильність до ризику. За святковим столом головний принцип Вадима «гуляти, так гуляти», що іноді приводить до неприємних наслідків. «Зимові» Вадим не відразу визначаються у виборі спеціальності, друзів, дружини. «Літні» Вадим більш м'які по натурі, іноді навіть трохи ледачі.

Відносини з жінками у Вадима складаються непросто. Зустрічаючись тривалий час з однією дівчиною та подумивая навіть про одруження на ній, він раптом захоплюється іншою. Але якщо Вадим закохується по-справжньому, то це серйозно і надовго. І ревнощі у них така ж пристрасна. Дружина для Вадима більше ніж дружина, вона - його друге «я». Дружини Відмова зазвичай задоволені своєю долею.

Фоносемантика: Слово Вадим справляє враження чогось доброго, величного, могутнього, радісного.

Талісман: Камінь

Колір: блакитний

Камінь: Лазурит

Знак зодіаку: Ім'я підійде Тельцю, Раку, Діві і Скорпіону

Іменини (день ангела): 22 квітня

привітання з іменинами Вадиму, вірші з ім'ям Вадим

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости