Додати в обране

Загрузка...

Привітання Борису, вірши з ім'ям Борис

Значення імені Борис: «Славний у битві», «борець».

Походження: Ім'я Борис - слов'янське. Можливо, це скорочення забутого імені Борислав, в основі якого лежать слова «бор», що означає боротьба, і «Слава» - слава.

Характер: Борис з дитинства звикає до порядку і акуратності. Дбайливо ставиться до книг і речей, свій одяг ніколи не розкидає, де попало. У першу чергу постарається зробити уроки і виконати доручення по будинку, і тільки після цього побіжить грати на вулицю до однолітків. Дорослішаючи, Борис стає все більш самостійним. Він не стане присвячувати батьків у свої відносини з дівчатами, ніж доставить багато занепокоєння й хвилювань. Про свою майбутню одруження Борис повідомить у самий останній момент, коли приховувати це буде вже неможливо.

Борис, завдяки своєму розуму та наполегливості, завжди домагається більших успіхів в обраній сфері діяльності і займає чільне становище в суспільстві. Успіх супроводить його і в бізнесі. Всі життєві блага приходять до Бориса в результаті наполегливої праці, без використання допомоги впливових знайомих.

Борис любить все робити своїми руками - ремонтувати квартиру, упорядковувати свою земельну ділянку. Багато уваги приділяє своїм батькам. Любить повозитися з дітьми. Не обділяє увагою й дружину. Але на першому місці у Бориса завжди буде робота. Це необхідно враховувати дружині Бориса, щоб уникнути складностей у сімейних відносинах.

Сім'я для нього - тиха гавань, тил, де він набирає сил для реалізації своїх честолюбних задумів. Але і вдома його рідко застанеш біля телевізора. Принести дружині чашечку кави, допомогти по дому, перевірити уроки дітей - для Бориса своєрідний відпочинок. Напружена праця часто призводить запального Бориса до нервового зриву, що може закінчитися пристрастю до спиртного. Влюбливі і ревниві, бувають у шлюбі неодноразово.

Бориси з по батькові Миколайович, Якович, Олегович, Дмитрович, Станіславович, народжені в зимові місяці, відносяться до складних натурам.

Фоносемантика: Слово Борис справляє враження чогось хорошого, величного, грубого, мужнього, сильного, гучного, хороброго, могутнього, великого, рухомого, швидкого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Ірис

Колір: Темно-синій

Камінь: Агат

Знак зодіаку: Ім'я підійде Овнам, Близнюкам, Ракам, Левам, Дівам, Скорпіонам, Стрільцям, Водоліям і Рибам.

Іменини (день ангела): 15 травня, 6 серпня, 15 жовтня

привітання з іменинами Борису, вірші з ім'ям Борис

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости