Додати в обране

Загрузка...

Привітання Філіпу, вірши з ім'ям Філіп

Походження імені Філіп: Ім'я давньогрецьке. У Англії - Філіп, Філ, Піп, в Іспанії - Феліпе.

Значення та тлумачення імені. Філіп - люблячий коней (грец.).

Ім'я і характер. Філіп росте слабкою, вразливим, неврівноваженим дитиною, і ці властивості він пронесе через усе життя. Він завжди на виду, йому потрібно успіх у суспільстві, будь-яка невдача приводить його в зневіру, але ненадовго. Винахідливі, діяльні, обдаровані носії цього імені особливо ненадійні у важких випробуваннях: вони просто залишають поле бою, не відчуваючи докорів сумління.

У сімейному житті дружина чимало нама з Філіпом: він брезглів, примхливий, страшиться за своє здоров'я, буркотливий, але все це перекривається його надзвичайною щедрістю - гроші він заробляти вміє!

Зодіак імені - Скорпіон. Планета - Плутон. Колір імені - малиновий. Сприятливе дерево - липа. Завітне рослина - півонія. Покровитель імені - каракурт. Камінь-талісман - рубін.
Зменшувальні форми. Філіпок, Філіпка, Філя, Філюха, Філюня, Липа.

По-батькові. Пилипович, Пилипівна; разг. Пилиповичу.

Іменини (день ангела): 6 січня, 17 січня, 22 січня, 7 лютого, 7 березня, 11 квітня, 25 травня, 13 липня, 16 липня, 30 серпня, 15 вересня , 18 жовтня, 24 жовтня, 27 листопада, 28 листопада

привітання з іменинами Філіпу, вірші з ім'ям Філіп

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости