Додати в обране

Загрузка...

Привітання Роберту, вірши з ім'ям Роберт

Походження імені Роберт: Роберт - католицьке ім'я. В Англії прийняті скорочення - Боб, Дод, Робін, у Франції - Робер

Значення та тлумачення ім'я Роберт. Роберт - нев'януча слава (ін герм.).

Ім'я і характер. Роберт в дитинстві - тихоня, серйозний, вдумливий хлопчик. Любить малювати, ходити до зоопарку, читати книги про знаменитих мандрівників, займається гантельная гімнастикою. У школі не доставляє ніяких турбот ні батькам, ні вчителям. Професію для себе вибирає спокійніше: біолога, кресляра, історика, бібліотекаря. У будь-якому колективі носії цього імені стають спільними улюбленцями - перш за все через те, що не лізуть у начальники, відгукуються на будь-яке прохання. Роберт любить смачно поїсти і в той же час боїться поповніти, що стає предметом душевних переживань. З роками в ньому зміцнюються релігійні почуття, і своїх синів він навіть може віддати в духовну семінарію, якщо не буде неслухняний дружина. З нею Роберт намагається не сперечатися, поступившись лідерство з дня знайомства.

Зодіак імені - Рак. Планета - Місяць. Колір імені - жовтий. Сприятливе дерево - платан. Завітне рослина - ромашка. Покровитель імені - морський коник. Камінь-талісман - опал.

Зменшувальні форми. Робертушка, Роб.

По-батькові. Робертович, Робертівна.

Іменини (день ангела):

привітання з іменинами Роберту, вірші з ім'ям Роберт

Вибачте, вітання з даного запиту не знайдено.

Додати привітання!

Якщо Ви пишете привітання самі, або просто маєте гарні привітання - додайте їх на наш сайт. Можливо, саме Ваші вірші зроблять когось щасливим.

Загрузка...
 
Загрузка...
При використанні матеріалів сайту бажане посилання на сайт привітання, побажання, тости